HD - vysoká definice reality.

HD rozlišení by mělo být samozřejmostí již každého videa. A protože se nikdy neví kdy a kde se vaše videa budou pouštět. Všechny vyrábíme v HD !

Několik slov o HD technologii

HD (High Definition), je zkratka video formátu ve vysokém rozlišení obrazu. Díky tomu můžete sledovat videa s ostrým obrazem a rozlišením, které je až pětkrát vyšší než u běžného televizního vysílání.

Klasický televizní obraz se skládá z určitého počtu bodů. Pokud si tento obraz pustíte na televizor s větší obrazovkou, ztratí svou ostrost a je částečně rozmazaný. Oproti tomu videa ve vysokém rozlišení obrazu (HD kvalitě) si ostrost drží a umožní vám sledovat detaily, které by vám televize ve standardním rozlišení nezprostředkovala. Když sledujete video v HD kvalitě, máte prostě silnější pocit, „že tam jste“. HD technologie vnáší do videa zcela nový rozměr reality a dokáže poskytnout skutečně strhující zážitky. Barvy jsou sytější, obraz obsahuje více detailů a mnohem intenzivnější jsou i divácké pocity.  Bez ohledu na to, jaký účle videao má mít, je HD techologie největší revolucí v oblasti videa od spuštění barevného vysílání v televizi.

rozdělení formátů

HD technologie poskytuje barevný obraz s poměrem stran 16:9 a počtem bodů (pixelů) 1920 x 1080, někdy také 1280 x 720. První ze zmíněných formátů zobrazuje obraz na 1080 řádcích, což je oproti u nás běžně používanému systému PAL s 576 řádky téměř dvojnásobek. Přepočteno na plochu obrazovky to znamená přibližně pětinásobný počet zobrazovaných bodů!

Novinky
image

Reklamní spot pro cestovní kancelář zaměřující se na školní děti.

image

Spot vytvořený pro tématické zájezdy do zahraničí.

image

Porshe Cayenne Diesel v auto testu na serveru TN.cz.